Cena

Nabízíme nejvyšší kvalitu kotvičníku a ženšenu za velmi rozumnou cenu

Pěstujeme byliny už 20 let. POZOR! Na českém trhu je z 95 % nekvalitní dovoz. 

Všichni prodejci mají ale napsáno na webu, že jejich byliny jsou "výjimečné kvality". Není to pravda. Nekupujte marketingové kecy! O zpracovaných produktech typu kapsle, tablety, tinktury ani nemluvě - astronomické marže a neznámá kvalita bylin zabalená v líbivém marketingu. Naši zákazníci a odběratelé Zpravodaje to ví.

Kotvičník zemní - nať za 750 Kč za 100 g.

Ženšen indický - nať za 700 Kč za 100 g.

Ženšen indický - kořen za 1000 Kč za 100g. Možnost objednání opět od září 2023.

Od 100 g výše navážíme a posíláme jakékoliv množství.

V naší zahradě nepoužíváme žádné chemické přípravky, sklizeň probíhá ručně a byliny se ihned dávají sušit do sušičky, aby byl zachován maximálně vysoký obsah účinných látek. Letošní úroda (2023) je opět v nejvyšší možné kvalitě. Ke zpracování byly použity jen měkké části rostlin. To je ostatně vidět na produktu.

Pokud tedy chcete nejvyšší kvalitu, od dlouholetého pěstitele, bez chemie a bez příměsí...tak berte dokud je.

Občas nám někdo napíše, že je to drahé. Přesnější je říci, že pro nás a naše stálé zákazníky je kvalitní kotvičník a ženšen k nezaplacení :-) Navíc cena opravdu odráží kvalitu i pracnost, kdo vyzkoušel, tak ví. Napadá mě analogie s auty...můžete si u nás koupit nové ferrari nebo na jiné adrese za téměř stejnou cenu ojetý trabant. Co si vyberete?

Zásilky posíláme Českou poštou a Balíkovnou.  Uvádějte prosím vaše telefonní číslo pro bezproblémové doručení těchto zásilek. Cestou jak si zlevnit poštovné je platba předem na účet.

Pro orientační ceny objednávek vč. poštovného a balného prosím koukněte do našeho ESHOPU. U platby předem vyčkejte na potvrzení ceny a čísla účtu e-mailem. Zásilky na Slovensko posíláme jen proti platbě předem převodem na účet.

Pokud jste z Jihočeského kraje, nechcete platit poštovné nebo máte prostě cestu kolem Českých Budějovic, můžete si přijet osobně po telefonické domluvě ohledně času příjezdu.

Prosíme naše zákazníky, aby si nás nepletli s podobně graficky vypadajícími weby o kotvičníku (pouze s jinými koncovkami domény), protože každý nabízíme úplně jinou kvalitu. Musíte vyzkoušet, protože dnes si napíše na webovky super kvalitu každý, ale ten rozdíl je obrovský. Rovněž na inzertních portálech anonymní lidé nabízejí ledacos za pomoci našich originálních textů a obrázků z naší zahrady. Jen dají nižší cenu nebo slevu. A pak nám lidé vozí vzorky a že je z té "kotvičníkové" mletiny od anonyma z inzerátu bolí břicho a ať to také ochutnáme, jestli jim řekneme, co v tom je. Přátelé, nelze říct co v tom je, nebudeme ty kalné páchnoucí čaje ochutnávat, musí stačit, že varujeme před drcenými a mletými produkty. Držte se osvědčeného zdroje, různých podvodníků přibývá. Naše kvalita je každým rokem vzrůstající, protože se stále učíme. Může Vám kvalitní produkt nabídnout anonymní člověk z inzerátu, který ukradne i naše texty a obrázky?

Všimli jsme si u našich konkurentů trendu mletí natě. Pokud nejde o schovávání vad* kotvičníku, pak to vůbec nechápeme. Je přece známo, že každá bylina lépe a déle uchová účinné látky vcelku než rozemletá - z důvodu oxidace. Když jsme tak přemýšleli, došlo nám, že bychom ušetřili až polovinu času při sklízení a měli bychom mnohem více "kotvičníkového" materiálu, kdybychom používali mletí, které je nejspíš prodejci zdůvodňováno lepší skladovatelností.

*vady ve formě příměsí zdřevnatělých částí, plevelů, hlíny, natě poškozené např. sviluškou či plísní, špatně usušené a zapařené natě, či řezání jinými bylinami atd.