Objednávky

Objednávka kotvičníku a ženšenu

Minimální výše objednávky je 100g natě kotvičníku nebo 100g natě ženšenu. Kořen ženšenu je opět na prodej od září 2023. Pokud Vám neodpovíme na objednávku do 24 hodin, zavolejte nám prosím. Občas padají zprávy do Spamu nebo dojde k výpadku sítě nebo služeb.

Jste-li z Jihočeského kraje, nechcete platit poštovné nebo máte cestu kolem Českých Budějovic, můžete si přijet osobně po telefonické domluvě ohledně času příjezdu.

Zásilky odesíláme na dobírku nebo proti platbě předem na účet každý pracovní den. U objednávek zasílaných mimo ČR je nutná platba předem na účet, protože nelze posílat na dobírku.

Takto vypadá náš kotvičník - po usušení krásně zelený, bez hnědých špatně usušených kusů, bez příměsí, hlíny, plísní apod. Neumím ho bohužel vyfotografovat bez odlesků a s věrnými barvami. Jsem holt lepší pěstitel než fotograf :-)

Objednávka kotvičníku a ženšenu

Kotvičník a ženšen posíláme Českou poštou nebo Balíkovnou. Buď na dobírku nebo proti platbě převodem na účet, což je levnější. U platby převodem prosíme vyčkejte na e-mail s vyčíslením částky a číslem účtu.