Objednávky

Objednávka kotvičníku a ženšenu

Minimální výše objednávky je 100g natě kotvičníku nebo 100g natě ženšenu. Kořen ženšenu je opět na prodej od září 2023. Pokud Vám nepřijde odpověď na objednávku do 24 hodin, zavolejte nám prosím. Občas padají zprávy do Spamu nebo dojde někde k výpadku sítě nebo služeb. Pokusíme se společně zjistit, kde je chyba.

Jste-li z Jihočeského kraje, nebo nechcete platit poštovné nebo máte prostě cestu kolem Českých Budějovic, můžete si přijet osobně po telefonické domluvě ohledně času příjezdu. My ušetříme práci s balením a chozením na poštu a vy poštovné.

Zásilky odesíláme na dobírku nebo proti platbě předem na účet každý pracovní den. U objednávek zasílaných mimo ČR je nutná platba předem na účet, protože nelze posílat na dobírku. Pokud nedostanete zásilku do 3 dnů po našem avízu o odeslání, leží balík na vaší poště. Zeptejte se tam nebo nám zavolejte.

Takto vypadá náš kotvičník - po usušení krásně zelený, bez hnědých špatně usušených kusů, bez příměsí, hlíny, plísní apod. Neumím ho bohužel vyfotografovat bez odlesků a s věrnými barvami. Jsem holt lepší pěstitel než fotograf :-)

Objednávka kotvičníku a ženšenu

Kotvičník a ženšen posíláme Českou poštou. Buď na dobírku nebo proti platbě převodem na účet, což je levnější. U platby převodem prosíme vyčkejte na e-mail s vyčíslením částky a číslem účtu.